blog

Jaro je čas obnovy, vítání příležitostí a nových začátků. Tím, že tuto novou energii přivedeme na světlo světa, můžeme pustit všechno, co nám už více neslouží. V tradiční čínské medicíně každé roční období souvisí s některými orgány a jejich meridiány. Játra a žlučník jsou nejaktivnější právě v období jara. V době, kdy se všechno probouzí a v přírodě vládne element Dřevo.

Naše játra jsou hlavním orgánem pro detoxikaci, zatímco žlučník uskladňuje žluč produkovanou játry a napomáhá trávicímu procesu. Hlavním úkolem meridiánu jater je, aby energie v celém těle proudila.

Když se vychýlí z rovnováhy, můžeme pociťovat únavu, migrény, bolesti bederní páteře. Na emocionální úrovni může přispět k nevyrovnaným emocím, jako je hněv a frustrace.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?

– Charakteristika elementu Dřevo, dráhy žlučníku a jater
– Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
– Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
– Yin Yoga a sestava na zprůchodnění životní energie
– Speciální body, které nám pomohou překonat nástrahy
– Seznámíme se s moxováním
– Naučíme se odpouštět

Doprovázet vás bude Silvia Kajanová

„Yin Yoga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle svých představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi. “ (www.silviakajanova.com)

Co s sebou?

– Dobrou náladu
– Pohodlné oblečení

CENA: 400 Kč (při platbě zálohy předem)
CENA: 500 Kč (na místě v hotovosti)

Kapacita je omezená. Bude nás max. 8-10. Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 8070736001/5500.
Do poznámky prosím uveďte vaše jméno, datum workshopu a váš kontakt. Startujeme o 17:00h a končíme ve 20:00h.
Těšíme se na vás! Silvia a Monika

Logo famelie

Máme rádi život se vším co přináší. Vše děláme pro radost. Tvoříme.

Na tomto webu straší