Kontakt na nás: +420 725 080 452 |     Kde nás najdete:mapa

Jóga a péče o zdraví

Most k rovnováze

Jóga

“Most k rovnováze”

Ahoj, jsem Monika, mám štěstí pracovat, studovat a tvořit v oblastech, které mi přináší naplnění, radost a dobré přátele. Moje zkušenosti a výcvik v józe je založen na různých tradicích (Sivananda, Hatha, Iyengar, Ashtanga) s propojením fyzioterapeutické znalosti konceptu Spiraldynamik® . Jóga byla klíčem k mému uzdravení a transformaci. V jednoduchosti, přímosti, opravdovosti a vnitřní hloubce jsem nalezla klid. Zajímám se o holistický (celostní) pohled na člověka, který mi usnadňuje nacházet příčiny a chápat souvislosti. Zabývám se C.I.C. metodou dle MUDr. Josefa Jonáše.
        Ke každému svému studentovi přistupuji individuálně, s pochopením a trpělivostí. Mé největší poděkovaní patří mému muži Pavlovi, který mě podporuje ve všech mých nových objevech a s láskou přistupuje k mému větrnému a svobodnému temperamentu. Děkuji všem svým studentům se kterými mohu sdílet jejich cestu. Jsou mojí největší inspirací a motorem v každodenní práci na sobě. 

Moje lekce

Obsah lekcí, kurzů a workshopů je veden podle schopností, zkušeností a požadavků mých studentů. Mým cílem je, aby každý odcházel z lekce vyvážený, uvolněný a v míru se svým tělem. Jóga je velmi silná a motivující praxe, která by měla zplodit jen pozitivní pocity ve všech, kteří se účastní bez ohledu na věku, pohlaví, velikosti nebo schopnosti. Mám radost, že mohu se svými studenty sdílet náš prostor na Famelii, který nám umožňuje si dokonale odpočinout.

Individuální lekce

Individuální lekce mohou probíhat u Vás doma či v prostoru našeho rodinného statku.
Lekce je vhodná pro jednotlivce i menší skupiny. Záleží na potřebě, záměru a přání klienta.

Pravidelné lekce

Prázdninová jóga na Famelii od 15.září do 15.prosince, vždy ve úterý od 19:00–20:30 a v sobotu od 11:00–12:30 hod.
Lekce trvají 90 minut.

Kolik to stojí?

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE:

60 min - 1.000 CZK

90 min - 1.500 CZK

(doprava k Vám v oblastech Dobřichovice a Černošice v ceně)

OTEVŘENÁ LEKCE (MAXIMÁLNĚ 8 STUDENTŮ):

60 min - 120 CZK

90 min - 180 CZK

MOJE CERTIFIKÁTY

Certifikáty FISAF (jóga), IFAA (dance, step, aerobic), ECC (terapeut Joalis) Mezinárodní semináře a kurzy: jógy (Hatha, Jivamukti, Paddy Yoga, Dynamic Yoga, Sivananda, Iyengar, Ashtanga), taneční škola Bralen (techniky Horton, Limón, Jazz, základy choreografie a taneční variace), Jančova škola reflexní terapie, C.I.C. metoda dle MUDr. Josefa Jonáše (vnitřní kontrolovaná detoxikace). 

Péče o zdraví

“Je důležité nebýt lhostejný ke svému zdraví”.

Jako terapeutka jógy a metody C.I.C. dle MUDr. Josefa Jonáše Vám můžu pomoci podívat se na Vaše zdravotní problémy z více stran a doporučit Vám vhodnou terapii. Moje práce s lidmi je založená na důvěře, přátelském a laskavém přístupu.
Přeji Vám všem vitální a šťastný život.
Monika

C.I.C. - řízená a kontrolovaná očista

Co je metoda C.I.C.?

Jak probíhá řízená a kontrolovaná detoxikace

První návštěva si vyžádá více času, zhruba 60 minut. Během ní se pomocí EAV přístroje zjistí toxická zátěž Vašeho organismu a určí se vhodné preparáty Joalis. Jedna návštěva zahrnuje dvě složky platby. První je diagnostická činnost, tj. měření a zjišťování příčin problémů pomocí rozhovoru, cena 400 Kč. Druhá složka jsou preparáty, cena cca 350 Kč. Obvykle jsou doporučovány cca 3 - 4 preparáty. Jedna návštěva s doporučenou kúrou na dva měsíce Vás tedy může stát cca 1450 - 1800 Kč. Měření ani preparáty nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Jedna kúra trvá přibližně 5 - 6 týdnů. Po jejím skončení zkontroluje terapeut efekt detoxikace a navrhne další postup. Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti problému klienta. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2 - 3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně, protože organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.

Preparáty Joalis nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Napište nám

* Na Vaši zprávu se budeme snažit odpovědět nejdéle
do 24 hodin. Děkujeme

Kontakt na Famelii

Adresa

Rumunská 1165,
Černošice
252 28

Telefon a email

tel: +420 725 080 452 nebo +420 603 359 707
email: provoz@famelie.cz


Famelie je plátcem DPH

Mapa kde je Famelie